Forum Discuţii juridice Traduceri HELP!!! Dictionar juridic spaniol?
Discuție deschisă în Traduceri

HELP!!! Dictionar juridic spaniol?

Salut tuturor!

Doresc sa sustin examenul CPPC in octombrie pentru limbile franceza si spaniola.
Dictionar juridic pentru limba franceza am gasit, insa nu si pentru limba spaniola (adica spaniol-roman-spaniol).
Are cineva o sugestie? Fie sa fac comanda de pe internet (insa acesta a fost primul loc in care am cautat), fie numarul de telefon al vreunei edituri de la care vi l-ati procurat...
Va multumesc anticipat si astept raspunsurile voastre!

O zi buna!
~ Conținut șters la cerere ~
@RebekkaZ
Puteti incerca editura Enivers Enciclopedic.
[ link extern ]

@BODEALEX
Userul are nevoie de un dictionar in format clasic, nu online. In salile in care se sustin examenele organizate de CPPC nu este permisa utilizarea informatiilor de pe internet.
L.C.